NÁVOD NA TO, JAK SI ZPŘÍJEMNIT POBYT V KUCHYNI: MUSÍ TO MÍT SYSTÉM!


NOŽE FINALISTA

“Kvalitní nože jsou v kuchyňském vybavení úplně na prvním místě! Nůž je základ všeho. Pomocník, který vám opravdu ulehčí spoustu práce. Cílem je mít tyto 3 velmi kvalitní a ostré nože, nikoliv 15 různých typů ve všech barvách duhy, za to stejně tupých a nefunkčních.”

FINITO

“Existuje taková spousta kuchyňského vybavení! Nicméně tyto kousky považuji já osobně za skvělý základ. Největší pozornost, prosím, věnujte jednoduchému spiralizéru, který zaujímá první místo! Bez něj by jste svou novou kuchyň skutečně ochudili. Spiralizér je malý kouzelník za pár korun!”

POKROCILI FINAL

“Jednoduchý tyčový mixér vlastní určitě každý, i s ním se dají dělat divy. Nicméně, když si chcete vaření pořádně užít a těšit se z úžasných a jedinečných výsledků, tak je velmi praktické vlastnit alespoň některý z výrobků z kategorie pro pokročilé. Rozhodně se vyplatí do těchto pomocníku investovat. Můžete je sehnat za velmi lákavé ceny, ale pamatujte, že jejich výdrž nebude držet tempo s vaší chutí experimentovat a vařit. Je lépe koupit jednou a pořádně, než-li 3× a zbytečně. Pokud to zatím není ve vašich finančních možnostech, nezoufejte. Pořádný tyčový mixér také svou práci zastane!”

jak to vpada u

Share Button
  • Srpen 23, 2015
  • 0
Silvie
Silvie
O mně

Jsem opravdovým milovníkem dobrého jídla. Můj bože, jak já miluju jídlo! Taky hodně špatně zpívám. Pokud mě dobře neznáte, asi budete mít trochu problém pochopit můj smysl pro humor, za který se předem omlouvám. Díky za to, že jste tady, že máte zájem poslouchat o mém životním stylu a také za to, že vám nevadí mé neutichající brblání o dnešní né úplně povedené životosprávě. Vážím si vaší důvěry v mé „kuchyňské umění“ i toho, že mi čas od času odpustíte nějakou tu chybku. Ještě jednou díky.

Zanechte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.