trpět obezitou můžete i při “normální” váze aneb: hubený tlouštík


HUBENÝ TLOUŠTÍK

Důvodem, proč si myslím, že je zcela nezbytné vyřadit ze stravy umělé potraviny, potraviny které snižují nutriční hodnotu potravin (tedy obsahují takzvaně antinutriční látky), toxické průmyslově zpracované potraviny , syntetické chemikálie ale také zdánlivě nevinné obilniny je fakt, že nesmírné množství lidí kolem nás neví (nebo spíše nechtějí vědět :-)), že onen problém obezity se týká i jich samotných. Jelikož jejich váha i vzhled jsou “v pohodě”. Dokud nakupujeme v konfekci, tak se to zkrátka “nás týkat nemůže, no ne?” Bohužel, může. I když jste se svou postavou relativně spokojení a vaše váha ukazuje na číslo, které vůbec nevyznívá špatně, tak ano: i vy můžete být obézní. A to není dobře. Ne proto, že po vás chci, aby jste začli makat, jako šílení a stali se z vás modelky nebo fitness guruové. To s tím nemá nic společného. Pokud jste obézní, nejste zdraví. A to je jediné, oč tu běží. V žádném případě tedy nebudu můj typ a styl stravování doporučovat pouze baculkám či lidem s nadváhou. Proč? Jelikož smutnou pravdou je, že taková pěkná baculka může být zdravotně mnohem více fit než jste třeba vy. Povislá kůže, měkká pneumatika kolem pasu, propadlé tváře a kostnatá shrbená záda můžou tělo trápit mnohem, mnohem více něž naducaný zadeček a silnější paže.

Čili i pro vás platí, prosím:

  • ODSTRAŇTE ANTINUTRIČNÍ LÁTKY
  • OBNOVTE PŘÍJEM PŘÍRODNÍCH NEZPRACOVANÝCH POTRAVIN
  • NASTOLTE OPĚTOVNOU ROVNOVÁHU
  • ODSTRAŇTE TOXINY a
  • OBNOVTE ŽIVINY

 

Já výše popsanému stavu říkám “hubený tlouštík“. Takovýto “hubený tlouštík“, má na těle mnohem více tuku, než si myslí (platí rovnice: “mnoho tučku, žádný sval” – proto se váha zdá být v pořádku či dokonce velmi dobrá). Tito lidé pak časem začnou trpět:

  • SRDEČNÍMI PORUCHAMI
  • METABOLICKÝMI PORUCHAMI
  • VYSOKÝM (ŠPATNÝM) CHOLESTEROLEM
  • TRPĚLI METABOLICKÝM SYNDROMEM a 
  • VYŠŠÍ HLADINOU LEPTINU (hormon, jež se nachází v tuku  a ovlivňuje chuť k jídlu)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY, ANEB: MĚLI BY JSTE VĚDĚT

JÍDLO JE INFORMACE

PROČ JE TŘEBA “VYČISTIT” LEDNICI”

NÁKUPNÍ SEZNAM

Pokud čtete tyto řádky a dopadá na vás mírná zlost na mě či na sebe, jelikož se zkrátka “poznáváte“, tak se na mě ani na sebe, prosím, nehněvejte 🙂 Jen zhodnoťte, jak to s vámi vlastně je a jestli by nestálo za to udělat nějakou menší (nebo třeba i větší – navádím vás :-D) změnu a vystoupit z vaší komfortní zóny. Pojďte do toho se mnou, bude to legrace a určitě se vám to vyplatí. Cítit se dobře fyzicky i psychicky je prostě k nezaplacení 🙂

“OČ TU VLASTNĚ JDE? O SLOŽENÍ TĚLA, NIKOLIV O VAŠI VÁHU!”

main

Share Button
Silvie
Silvie
O mně

Jsem opravdovým milovníkem dobrého jídla. Můj bože, jak já miluju jídlo! Taky hodně špatně zpívám. Pokud mě dobře neznáte, asi budete mít trochu problém pochopit můj smysl pro humor, za který se předem omlouvám. Díky za to, že jste tady, že máte zájem poslouchat o mém životním stylu a také za to, že vám nevadí mé neutichající brblání o dnešní né úplně povedené životosprávě. Vážím si vaší důvěry v mé „kuchyňské umění“ i toho, že mi čas od času odpustíte nějakou tu chybku. Ještě jednou díky.

URČITĚ VYZKOUŠEJTE TAKÉ

TUKOFÓBIE: “KONZUMACÍ TUKŮ BUDU TLUSTÝ A DOSTANU INFARKT!” VELKÝ TUKOVÝ OMYL…
7:57
ROZHODNUTÍ JE VŠE: SEZNAM POTRAVIN!
9:13
ROZHODNUTÍ JE VŠE: JEZTE 4X DENNĚ CO 4 HODINY!
9:07
ROZHODNUTÍ JE VŠE: ČISTKA LEDNICE A SPÍŽE! ROZHODNUTÍ NEJVYŠŠÍ DŮLEŽITOSTI.
9:02
ROZHODNUTÍ JE VŠE: ZHUBNU. TEČKA.
8:48
ROZHODNUTÍ JE VŠE: SPRÁVNÁ VEČEŘE I.!
8:42
ROZHODNUTÍ JE VŠE: SPRÁVNÁ VEČEŘE II.!
8:17
ROZHODNUTÍ JE VŠE: PROČ ROZHODNĚ UDĚLAT ZMĚNU? ANEB: KONEC VÝMLUV!
8:09
ROZHODNUTÍ JE VŠE: POSKLÁDEJTE TO NA TALÍŘ SPRÁVNĚ!
8:56

1 komentáře

Lenka
Reply 30/07/2015

Proč jenom se v tom popisu nacházím? Díky, Silvi, za pěkné nakopnutí, budu číst dál!

Zanechte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.