O nás

PROHLÁŠENÍ O MISI


Naším posláním je DODÁVAT NEJLEPŠÍ SLUŽBU tím, že přinášíme na trh nejnovější a nejlepší tenisky a vytváříme nezapomenutelnou zákaznickou zkušenost.

PRODUKT
Nabízíme nejlepší výběr prémiových značek a stylů - dodáváme relevantní sortiment produktů, který souvisí s dynamickým životním stylem našich zákazníků. Tato prémiová zkušenost pro naše spotřebitele je poháněna kvalitou a nikoli cenou. Náš sortiment je zaměřen na každodenní sportovní obuv (výrobky, které jsou vyráběny pro sport, ale hlavně se nosí pro módu nebo pro každodenní použití), ale nosíme také nejlepší výkonnostní a atletickou obuv pro volný čas v obchodě a online. Tuto nejlepší nabídku obuvi doplňujeme správnou kombinací prémiového oblečení a doplňků.


PREZENTACE


Vytváříme prémiovou prezentaci v obchodech i online vyprávěním čerstvých a poutavých příběhů o značkách, kategoriích a stylech, které nosíme. Vytvořením poutavého prostředí pomáháme zákazníkovi snadno procházet naším skvělým výběrem a najít produkt, který je pro něj vhodný. Naše prezentace je čistá, dobře organizovaná a zdůrazňuje klíčové produkty, které přitahují pozornost nákupních středisek a nakupujících na webu.

LIDÉ


Klíčem k vytvoření prvotřídního zážitku jsou naši lidé. Naším cílem je zaměstnávat lidi, kteří se zajímají o tenisky, sport a služby zákazníkům. Spolupracovníci, kteří udržují nebo překračují naše standardy excelence, pomáhají oživit naši značku v obchodě a online.

Nejsme tady jen proto, abychom prodávali více šťastných nákupů. Věříme, že nový pár tenisek může změnit člověka - den, týden, měsíc nebo rok. Můžeme změnit pohled člověka na život pomocí správných tenisek. Říkáme tomu „resneakerizace“ a snažíme se resneakerizovat zákazníky z celého světa!